Logo
Vytisknout tuto stránku
Ohodnotit tuto položku
(12 hlasů)

Tröpolach - Apartmány Nassfeld - Rakousko Doporučený

Tröpolach - Apartmány Nassfeld - Rakousko Tröpolach - Apartmány Nassfeld - Rakousko
Poloha Apartmány Tröpolach se nacházejí na klidném místě přímo v městečku Tröpolach, 400m od hlavní nástupní stanice Millenium-Express (nejdelší kabinové lanovky v Alpách) jež Vás přepraví do ski areny Nassfeld, nejmodernějšího ski areálu v celém Rakousku. Naše ubytování vám spolu s lyžařským střediskem Nassfeld splní všechna očekávání parádní dovolené.
Pronájem

Apartmány Tröpolach: 15 komfortních apartmánů + 1 luxusní apartmán s výhledem na panorama Alp. Všechny apartmány prošly nedávno kompletní rekonstrukcí a byly zcela nově zařízeny.

Kontakt: Adresa Apartmánů v Tröpolachu: Wohnhausanlage, Tröpolach 145-149, 9631, Hermagor Telefon: +420 777 616 260, +420 775 733 463 Internet: www.horynassfeld.cz E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  GPS 46° 36‘ 55,90“ S, 13° 16‘ 42,21“ Vzdálenost: Praha – 650 km, Brno – 550 km

Vybavení Apartmány Tröpolach: 15 komfortních apartmánů + 1 luxusní apartmán s výhledem na panorama Alp.Všechny apartmány prošly nedávno kompletní rekonstrukcí a byly zcela nově zařízeny.Vybavení: V každém apartmánu najdete TV s českými programy a bezplatné Wifi připojení, parkování přímo u apartmánů, k dispozici je také kolárna pro odkládání kol a jiných sportovních potřeb a vybavená společenská místnost. Ke každému apartmánu je zdarma 1 parkovací stání. V případě zájmu možnost pronájmu dalšího parkovacího stání. V budově je lyžárna a sušárna. V případě nákupu skipasu naším prostřednictvím, získáte mimo jiné také možnost využívat zdarma úschovy lyží i bot ve spodní budově lanovky Millenium-Express – skidepot.
Rekreace Ski arena Nassfeld-Hermagor. V sousedství italských Dolomit, asi 50 km západně od Villachu, se nachází rakouské lyžařské středisko Nassfeld, rozprostírající se na 3 svazích spojených údolím. Jedná se o největší vysokohorské středisko Korutan – nejmodernější v celém Rakousku. Díky vynikající infrastruktuře, vybavenosti, servisu a velmi rozmanitým lyžařským terénům s kvalitní úpravou, se toto středisko nachází mezi TOP 5 rakouskými lyžařskými středisky. Na své si zde přijdou jak profesionálové, tak i začátečníci a rodiny s dětmi. Blízkost italských Dolomit zaručuje tomuto středisku dostatečný přísun slunečních paprsků, až o 100 hodin více než v severnějších rakouských lyžařských střediscích. Dostatek sněhu je ovlivněn skutečností, že se jedná o první výrazný horský masiv, který zachycuje většinu sněhové nadílky přicházející od Jadranu. Příznivé podmínky pro lyžování jsou zde od prosince do poloviny dubna. Dolní stanice lanovky v Tröpolachu se nachází ve výšce 610 m.n.m. - Nassfeld se nachází v 1500 m.n.m. a nejvyšším vrcholem, na který se dostanete kabinkovou lanovkou je Troghöhe ve výšce 2 020 m.n.m. Najdete zde 110 km sjezdovek rozprostřených na ploše o velikosti 2,8 mil. m2. Ze 2/3 se jedná o červené sjezdové tratě (lehké 30 km, střední 60 km, náročné 20 km), dopravu zajišťuje 30 moderních vleků: 5 lanovek, 4 6-sedačkové lanovky, 4 4-sedačkové lanovky a 17 vleků , které vás pohodlně a bez čekání dopraví na vrcholky. Přestože zde není o sníh nouze, je středisko vybaveno umělým zasněžováním Mimo jiné zde můžete vyzkoušet rychlostní trať s měřeným úsekem pod Troghöhe, 4 kilometrovou FIS sjezdovku nad Tröpolachem či svah s boulemi na Gartnerkofelu. Najdete zde také uměle osvětlenou sáňkařskou dráhu, 3 specializované snowparky a velký prostor pro freeride. Pro milovníky bílé stopy je zde připraveno přes 300 km upravených tras, z toho 18 km s vyrolbovanou dvojstopou v nadmořské výšce 1 000 – 1 500 m.n.m.. Lze přejet i na italskou stranu a napojit se na okruh okolo Lago Pramallo, dlouhý 7 km. Nejznámější je trasa okolo jezera Weissensee.
Stravování    Možnost vlastní přípravy jídla. Restaurace vzdálena 100m.
Cena Aktuální ceník ubytování - rezervace.
Naposledy změněno čtvrtek, 21 leden 2016 08:30

Galerie Obrázků

Copyright © 2006 - 2023 Ubytování & Pronájem All Rights Reserved. Designed by Chatičky.cz