Logo
Vytisknout tuto stránku
Ohodnotit tuto položku
(27 hlasů)

Jeseník - Priessnitzovy léčebné lázně - Jeseníky Doporučený

Jeseník - Priessnitzovy léčebné lázně - Jeseníky Jeseník - Priessnitzovy léčebné lázně - Jeseníky

Priessnitzovy léčebné lázně leží v malebné poloze na svazích Studničního vrchu asi 2 km od města Jeseník, v průměrné nadmořské výšce 620 m, nejsevernějším výběžku Slezska a Moravy. Areál tvořící dominantu širokého okolí.

Ubytování nabízí lázně ve třech tříhvězdičkových hotelech Priessnitz, Jan Ripper a Bezruč.

 

Kontakt: Hotel Priessnitz Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Priessnitzova 12/299, 790 03, Jeseník Telefon: +420 584491267, +420 584491111, +420 584412161 Internet: www.priessnitz.cz E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. GPS: 50°14'27.70"N 17°11'23.25"E

 

Vybavení Hotel Priessnitz *** 

Tato hlavní lázeňská secesní budova byla postavena v roce 1910 podle projektu vídeňského architekta Bauera. Hotel Priessnitz je vlajkovou loďí Priessnitzových léčebných lázní. Nachází se v samém srdci lázní. Nabízí ubytování s celkovou kapacitou 251 lůžek, v kategorii apartmánů, dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů. Většina pokojů je vybavena sprchou nebo vanou, WC, minibarem, TV-SAT, telefonem a z větší části balkónem. K dispozici je recepce s nepřetržitým provozem, ošetřovna, ordinace lázeňských lékařů, od roku 2010 nové moderní provozy balneo centra, fyzioterapie, bazén s protiproudem, vodopádem a vířivkou, celkem 3 jídelny s nabídkou domácí i mezinárodní kuchyně a možností volby dietní a vegetariánské stravy. Příjemné prostředí nabízí denní bar, taneční kavárna a další společenské prostory. V lázeňském domě Priessnitz je poskytována obsáhlá nabídka wellness a beauty služeb. K dispozici je WiFi připojení k internetu. Hotel Jan Ripper *** Oblíbený lázeňský hotel stojící v klidném prostředí lázeňského areálu. Nabízí ubytování s celkovou kapacitou 87 lůžek, k dispozici jsou apartmány, dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje s jedinečným výhledem na panorama Jeseníků. Pokoje disponují koupelnou a WC, minibarem, TV-SAT, telefonem a z větší části balkónem. Hostům je k dispozici jídelna a recepce s nepřetržitým provozem. Hotel Bezruč *** Moderní lázeňský hotel s kapacitou ubytování 89 lůžek v kategorii dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů. Převážná většina disponuje prostornou terasou s výhledem na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku. Pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, minibarem, TV-SAT, fénem a telefonem. V budově se nachází inhalatorium, ordinace, ošetřovna, jídelna s kuchyní a recepce s nepřetržitým provozem.

Rekreace a služby

Koupele, masáže, Priessnitzovy procedury, Saunový svět, Whirlpool, hydromasážní vana, suchá hydromasážní vana, kosmetické zábaly, elektroléčba, parafinové a rašelinové zábaly, Beauty studio. Unikátní Balneopark V.Priessnitze – koncipován jako „vodní zahrada“, kterou prochází potok s vybudovanou soustavou zastavení složící k hydroterapii a relaxaci. Sportovní možnosti: tenisové kurty, které v zimě slouží jako kluziště, vedle nich jsou sportovní hřiště a minigolf. Dětská hřiště s prolézačkami, skluzavkou a pískovištěm. Bazén: bazén s protiproudem, vodopádem a vířivkou je přímo v objektu. Lyžařský vlek: 300 m od objektu je lázeňský vlek s večerním osvětlením a upravovaný rolbou. Projižďky na koních: 0,5 km pod lázněmi je jezdecký klub Staněk. Živá hudba: v kavárně.

Stravování   

Jídelny s nabídkou domácí i mezinárodní kuchyně a možností volby dietní a vegetariánské stravy. Příjemné prostředí nabízí denní bar, taneční kavárna a další společenské prostory.

Naposledy změněno sobota, 13 duben 2019 13:14

Galerie Obrázků

Copyright © 2006 - 2023 Ubytování & Pronájem All Rights Reserved. Designed by Chatičky.cz