Logo
Vytisknout tuto stránku
Ohodnotit tuto položku
(26 hlasů)

Horní Albeřice - Penzion Stará Celnice - Krkonoše

Horní Albeřice - Penzion Stará Celnice Horní Albeřice - Penzion Stará Celnice
Poloha Penzion Stará Celnice naleznete v malebném údolí horské osady Horní Albeřice asi 4 km od Horního Maršova ve východní části Krkonoš. Lyžování v zimě, letní pobyt a příjemné ubytování v klidném prostředí, přesně to nabízí penzion Stará Celnice.
Pronájem

Penzion Stará Celnice nabízí ubytování s kapacitou objektu: 42 osob ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Penzion Stará Celnice dále nabízí lyžářské kurzy, zimní pobyty, školy v přírodě a letní pobyty pro školy, školská zažízení nebo dětské sportovní a zájmové kolektivy za zvýhodněné ceny.

Kontakt: Penzion Stará Celnice, Horní Albeřice 48, 542 26, Horní Maršov Telefon:+ 420 732 835 316, + 420 499 320 463 Internet: www.penzionstaracelnice.cz E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Rezervace: Rezervace pobytů.

Vybavení

Penzion nabízí ubytování pro 42 osob v celkem 10 pokojích. Ložnice a pokoje: k dispozici 6 pokoju dvou až čtyřlužkových, 2 dvoupokojové apartmány a 1 sedmilůžkový pokoj. Možnost přistýlky. Každy pokoj vybaven WC, sprchou a TV. 

Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, WC), TV. Sociální zařízení: Na pokoji WC a sprchovy kout. Vybavení objeku: restaurace s barem, krbem a TV, sauna, venkovní terasa, WIFI připojení k Internetu, úschovna kol a lyží, parkování u objektu, dětský koutek, stolní tenis, trezor, v létě dětský bazének, pískoviště, hřiště a zahradní jezírko. Vytápění: Vytápění centrální a přímotopy. Po náročném dni na lyžích jistě rádi využijete saunu,která je součástí penzionu Stará Celnice. Samozřejmostí je WIFI připojení k internetu. Parkování: parkování u objektu na vlastním parkovišti. V zimě doporučujeme sněhové řetězy. 

Penzion Stará Celnice dále nabízí lyžářské kurzy, zimní pobyty, školy v přírodě a letní pobyty pro školy, školská zažízení nebo dětské sportovní a zájmové kolektivy za zvýhodněné ceny.

Rekreace V letních měsících je okolí ideální pro pěší nebo cykloturistiku. Horská osada Horní Albeřice leží v údolí stejnojmenného potoka asi 5 km severně od Horního Maršova. Poblíž obce se nachází nejrozsáhlejší krasové území v Krkonoších. V minulosti se zde těžil vápenec a díky vzniklým lomům a jejich podmínkám se zde vyskytují vzácné druhy rostlin a živočichů. Lomy jsou vyhlášeny chráněnou přírodní památkou pod názvem Albeřické lomy. V kaverně bývalého Bischofova lomu je více než 100 m dlouhá Hornoalbeřická jeskyně. Mezi další patří Krakonošova (50 m) a Celní jeskyně. V Horních Albeřicích naleznete také starou pec na výrobu páleného vápna, která stojí u silnice (směr Lysečinská bouda). V zimě jezdí z Horních Albeřic skibus do lyžařského centra Prkenný dul. Blízká lyžařská střediska: Horní Albeřice, Třešňovka - Horní Maršov, Skimu - Malá Úpa, Pěnkavčí vrch, Prkenný Důl - Arakis, Svoboda nad Úpou, Skiport - Velká Úpa, Prkenný Důl - Bret Family SkiPark, Černá hora - Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou, Karpacz - Kopa.
Stravování    Stylová horská restaurace s barem a krbem umožňuje celodenní stravování nejen pro ubytované hosty. K dispozici je také TV se satelitem. K restauraci patří terasa s grilem ideálním pro večerní posezení nebo uspořádání oslavy.
Cena Kompletní ceník ubytování naleznete zde. Zimní sezona 1.12.- 31.3. Dospělá osoba: 480,- Kč/1noc. Dítě 3 - 10 let: 330,- Kč/1noc. Cena zahrnuje: ubytování s polopenzí. Cena nezahrnuje: poplatek MU a parkovné. Minimální pobyt 2 noci, za 1 noc příplatek 50,- Kč / 1 os. Ostatní poplatky a příplatky. Parkování osobního vozu: 30,- Kč/1noc. Parkování motocyklu: 20,- Kč / 1noc. Poplatek za psa: 50,- Kč / 1noc. Místní poplatek: 14,- Kč / 1osoba / 1noc. Příplatek za pobyt o Vánocích a na Silvestra. 500,- . Kč / 1 osoba /pobyt Pro návštěvníky kempu Alegro sleva 10 % z ceny ubytování. Pro návštěvníky penzionu Stará Celnice sleva 10 % z ceny ubytování v kempu Alegro. Zvýhodněné ceny pro školy, školská zařízení nebo dětské sportovní a zájmové kolektivy. Ceny zahrnuji plnou penzi, pitný režim. Na 10 platících 1 osoba doprovodu zdarma. Zimní pobyt: 310,- Kč/1os. Jarní a podzimní pobyt škol a dětských kolektivu. ZS I. stupeň: 245,- Kč/1os. ZS II. stupeň: 265,- Kč/1os. MŠ 220,- Kč/1os.
Naposledy změněno čtvrtek, 14 červenec 2016 06:51

Galerie Obrázků

Copyright © 2006 - 2023 Ubytování & Pronájem All Rights Reserved. Designed by Chatičky.cz