Login

Register

Registrace
nebo Zrušit

Ubytování bez provize. Katalog ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, chatách, kempech, chatičky.cz

Login
Ohodnotit tuto položku
(119 hlasů)

Krásensko - Lipka – pracoviště Rychta - Drahanská vrchovina

Krásensko - Lipka – pracoviště Rychta - Drahanská vrchovina Krásensko - Lipka – pracoviště Rychta - Drahanská vrchovina

Umístění: V klidné obci Krásensko na Drahanské vrchovině, v těsné blízkosti Moravského krasu. Středisko je dobře dostupné hromadnou dopravou, okolí je ideální pro výlety. Budova se nachází na horní straně návsi, do 5 minut od autobusové zastávky.

 

Kontakt: Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání. Pracoviště Rychta. Adresa: Lipka - pracoviště Rychta, Krásensko 76, 683 04 Drnovice Tel: +420 517 385 429 Internet: www.lipka.cz/rychta  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

Ubytování: Pobytové středisko pro školy a další organizace ve zrekonstruované historické budově s kapacitou 34 lůžek. Přírodovědná učebna s počítači (s internetem) a knihovnou, velmi prostorný sál s pódiem a stolem na stolní tenis, jídelna, čítárna, kuchyně. Pokoje jsou 2- až 7-lůžkové, částečně s podkrovní vestavbou. Sociální zařízení je společné. Do budovy jsou nutné přezůvky. V zázemí střediska je ohniště, zpevněná terasa s posezením, volné travnaté plochy, obecní fotbalové a volejbalové hřiště. Hlavní náplní střediska je realizace přírodovědných a ekologických pobytových programů, škol v přírodě (pro SŠ a 2. stupeň ZŠ, v zimě i pro 4. a 5. ročník ZŠ). O víkendech a prázdninách poskytuje prostor dalším organizacím, především vzdělávacím. Poskytuje zázemí i pro akce konferenčního typu.

 

Cena: Víkendové a prázdninové akce: 1-3 noci 126,50 – 207 Kč/os/noc, 4 a více nocí 103,50 – 184 Kč/os/noc. Celodenní strava (5x denně) 235,95 – 272,25 Kč, možné připlatit si za náročnější stravování, možný i pronájem kuchyně. Pobytové výukové programy a školy v přírodě: 3-denní pobyt 1 180 Kč/os/pobyt, 5-denní pobyt 2 120 Kč/os/pobyt, ceny jsou včetně stravy 5x denně a programu. Pronájem budovy pro firmy a soukromé akce 6050 Kč/den. Ceny jsou konečné (včetně DPH, energií a všech poplatků) a platné celoročně pro skupiny 20 a více osob (objekt není určen pro individuální rekreaci).

 

 

 

 

Naposledy změněno čtvrtek, 04 srpen 2016 11:32

Poptávka ubytování - pronájem objektu

Copyright © 2020 Ubytování & Pronájem All Rights Reserved.Designed by Chatičky.cz