Katalog ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, chatách, kempech, chatičky.cz

Switch to desktop Register Login

Ohodnotit tuto položku
(115 hlasů)

Olešnice na Moravě - Rodinné ubytování na Habeši - Českomoravská vrchovina

Olešnice na Moravě - Rodinné ubytování na Habeši - Českomoravská vrchovina Olešnice na Moravě - Rodinné ubytování na Habeši - Českomoravská vrchovina

Rodinné ubytování na Habeši se nachází v Olešnici na Moravě. Městečko ležící na Hornosvratecké vrchovině, která je součástí Českomoravské vrchoviny. Nachází se na severozápadním okraji okresu Blansko a okolí obce sousedí s okresy Žďár nad Sázavou a Svitavy. Autobusová zastávka 200 m, vlaková stanice 16km.

 

Kontakt: Rodinné ubytování na Habeši, Olešnice na Moravě, Křtěnovská 164 Telefon: +420 737 967 137 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Web: www.ubytovaninahabesi.cz

 

Vybavení a služby

V objektu se nacházejí tři samostatné apartmány

• Apartmán pana hostinského - 2 pokoje (3 lůžka, 4 lůžka a 1+1 přistýlka) se společnou kuchyní a sociálním zařízením.

• Apartmán v šenku - 3 pokoje (v každém 3 lůžka) s vlastním sociálním zařízením. K těmto pokojům náleží společenská místnost s vybaveným kuchyňským koutem.

• Apartmán slečny z Černovic - třílůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyní. Již při vstupu na vás dýchne kouzlo stáří domu, se kterým jde ruku v ruce klid a pohoda. Zařízené a vybavené kuchyně lákají k uvaření dobrého jídla.

Nemálo přispěje i zahradní gril a velké ohniště na zahradě.

Ranní nebo večerní procházky, posezení na lavičkách pod stromy a keři navodí příjemnou atmosféru. V horkých letních dnech vybízí k osvěžení velký plavecký bazén s večerním osvětlením. Pro aktivní odpočinek jsou k dispozici kuželky a stolní tenis. Děti mohou využít prolézačky se skluzavkou. Pobyt s domácím zvířetem: není možný.

 

Rekreace a služby v okolí

V Olešnici a okolí je velmi oblíbená cykloturistika. Orientaci usnadňují přehledně zpracované mapy turistických a cykloturistických stezek. Milovníka historie a přírody zaujme krása Vysočiny s kulturním dědictvím našich předků. Prázdninové zážitky může zpestřit jízda na koních, nebo jen pohled na jejich ladné pohyby. Přestože Olešnice neleží ve vysokohorské oblasti, mohou rekreanti za příznivého zimního počasí využít dva lyžařské vleky s umělým zasněžováním, nočním osvětlením a upravené běžecké tratě.

• Turistika v Olešnici: Ruční výroba modrotisku - Danzinger, Ski-areál Olešnice, Muzeum strašide, Muzeum veteránů, kostely sv.Vavřince, sv.Mikuláše, evangelický kostel

• Turistika v okolí: chráněná krajinná oblast Moravský kras, hrad Pernštejn, hrad Svojanov, zámek v Kunštátě, zámek v Lysicích, zámek v Boskovicích, zámek v Rájci, zříceniny hradu Louka, Zubštejn, Aueršperk, Pyšolec; Jeskyně blanických rytířů, Vírská přehrada, Letovická údolní nádrž.

 

Ceník

Zimní sezona - ceny:

1 lůžko / 1- 2 noci - 300 Kč

1 lůžko / 3 a víc nocí - 280 Kč

1 přistýlka / 1 noc - 200 Kč

Děti 0–2 roky (bez nároku na lůžko) zdarma

Děti 3-7 let/ 1 noc - 200 Kč

 

Letní sezona - ceny:

1 lůžko / 1- 2 noci - 300 Kč

1 lůžko / 3 a víc nocí - 280 Kč

1 přistýlka / 1 noc -  200 Kč

Děti 0–2 roky (bez nároku na lůžko) -  zdarma

Děti 3-7 let/ 1 noc - 200 Kč

 

Rodinné ubytování na Habeši spolupracuje s www.prehledubytovani.cz od 14.10.2016

Naposledy změněno sobota, 15 říjen 2016 07:40

Poptávka ubytování - pronájem objektu

Copyright © 2015 chaticky.cz All Rights Reserved.Designed by Rendy Brendson

Top Desktop version