Katalog ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, chatách, kempech, chatičky.cz

Switch to desktop Register Login

Ohodnotit tuto položku
(180 hlasů)

Ktová pod Troskami - Apartmány Ktová - Český ráj

Ktová pod Troskami - Apartmány Ktová - Český ráj Ktová pod Troskami - Apartmány Ktová - Český ráj

Apartmány Ktová se nacházejí v malebné části Českého ráje - pod Troskami. Jsou vzdáleny asi 500 m od hlavní silnice a leží v klidné části obce Ktová. Celý objekt se skládá ze dvou luxusně zařízených domů. Ideální poloha přímo pod vrcholem Trosek v centru Českého ráje. Klidná poloha. Vhodné i pro náročné klienty. Parkování přímo u objektu. 

 

Kontakt: Apartmány Ktová, Ktová 116, Rovensko pod Troskami 512 63 Telefon: +420 777 943 628 

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Web: www.apartmanyktova.cz GPS: 50°31´24,89"N 15°14´24,83"E

 

Vybavení a služby

Celý objekt se skládá ze tří luksusně zařízených domů. 

DŮM 1: dům je rozdělen na 2 části. Apartmán pro 9 osob + 2x přistýlka (rozkládací pohovka). Apartmán pro 10 osob + 1 přistýlka. 

DŮM 2: dům má přízemí a první patro. V přízemí je apartmán č. 1,2,3, v prvním patře jsou apartmány č. 4,5,6. 

DŮM 3: dům je rozdělen na dva apartmány. Jeden pro 5 osob + 2 x přistýlka a 8 osob + 2 x přistýlka. 

Úschovna kol, venkovní posezení u ohně s grilem, venkovní posezení pod slunečníky, po domluvě je možné domluvit jízdu na koních v obci Hnanice vzdálené cca 3km, dále je možné domluvit pronájem tenisových kurtů v Rovensku pod Troskami vzdáleném cca 2km. V obci Radvánovice vzdálené 4 km se nachází dětský zábavný park (ŠTASTNÁ ZEMĚ). Přímo u objektu je velká zahrada s dětským hřištěm, pískovištěm pro děti a pro různé hry.(fotbal, nohejbal, volejbal, miniaturgolf, atd.)

 

Rekreace a služby v okolí apartmánů

Objekt je situován do nádherného prostředí chráněné krajinné oblasti Český ráj. Leží přímo pod hradem Trosky. Od objektu vedou značené turistické cesty do okolí - hrad Valdštejn, Hruboskalské skalní město, zámek Hrubá Skála. Po cyklotrasách nebo autem jsou v dosahu města Turnov a Jičín, zámky Sychrov, Hrubý Rohozec, hrad Trosky, Rotštejn a Klokočské skály, Borecké skály, Kozákov a další zajímavá místa. Protože je objekt na klidném místě u lesa, je vhodný i pro rodiny s dětmi. Apartmány jsou vhodné i pro školy v přírodě.

 

Ceník

Zimní sezona: Dospělý: 435,- Kč/osoba/noc. Dítě: do 4 let: 150,- Kč/noc, dítě: od 4 do 12 let: 250,- Kč/noc. Pes: 75,- Kč/noc.

Cena zahrnuje pronájem, povlečení, spotřebu energií.

 Letní sezona: Dospělý: 435,- Kč/osoba/noc. Dítě: do 4 let: 150,- Kč/noc, dítě: od 4 do 12 let: 250,- Kč/noc. Pes: 75,-Kč/noc. 

Cena zahrnuje pronájem, povlečení, spotřebu energií.

 

Apartmány Ktová spolupracují s www.prehledubytovani.cz od 21.11.2016

Naposledy změněno pondělí, 21 listopad 2016 17:26

Poptávka ubytování - pronájem objektu

Copyright © 2015 chaticky.cz All Rights Reserved.Designed by Rendy Brendson

Top Desktop version