Login

Register

Registrace
nebo Zrušit

chatičky.cz - Ubytování bez provize. Katalog ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, chatách, kempech, chatičky.cz , přehledubytovaní

Login
Ohodnotit tuto položku
(176 hlasů)

Lojzovy Paseky u Frymburka - Chata Strobel - Šumava

Lojzovy Paseky u Frymburka - Chata Strobel - Šumava Lojzovy Paseky u Frymburka - Chata Strobel - Šumava

Chata Strobel se nachází v obci Lojzovy Paseky poblíž Frymburka. Se vzdáleností do 250 metrů od vodní nádrže Lipno je ideální k pobytu při letních horkých dnech. Chata je v provozu od května do října. 

 

Kontakt: Chata Strobel, Adresa: (jen pro objednávky) Jan Franěk, J. Š. Baara 43, 370 01 České Budějovice Mobil: +420 602 433 899 Internet: www.frymburk.cz E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Virtuální prohlídka objektu. 

 

Vybavení: 

Ubytovací kapacita chaty: 5. Rozložení lůžek: 2 x 2 ložnice s vlastním WC v patře, v obývacím pokoji v přízemí 1 - 2 přistýlky.

Nově rekonstruovaná chata se dvěma ložnicemi a WC v patře a jednou přistýlkou v obývacím pokoji. V přízemí je vybavená kuchyňka s plynovým čtyřvařičem a chladničkou. Sociální zařízení se sprchou s teplou vodou a další WC. V obývacím pokoji je televizní přístroj, krb na dřevo a vstup na velkou verandu. K dispozici je i 600 m² velká vlastní zahrada. Vytápění je řešeno plynovým ústředním topením s provozem na mince. Pobyt s domácím zvířetem: je možný.

 

Služby: 

V sousedním středisku si můžete zapůjčit loď a různé hry (stolní tenis, ruské kuželky, pétanque, maxišachy, maxidáma, košíková apod.). V recepci je možnost zakoupení rybářských povolenek. Je zde také sauna a možnost použití pračky. 

 

Sportovní vyžití: 

Možnost pěstování všech vodních sportů, pěší a cykloturistiky, sběr hub.

 

Typy na výlety: 

Možnost návštěv hradu a zámku v Českém Krumlově (30 km), Cistrciánského kláštera s rozsáhlou knihovnou ve vyšším Brodě (22 Km), světoznámý pivovar Budvar v Českých Budějovicích (56 Km), nebo nejkrášněší zámek ve střední Evropě Hluboká n. Vltavou (68 Km). Za návštěvu stojí rovněž, půvabná  malá městečka v nejbližším pohraničí Rakouska nebo Německa.

Restaurace: Restaurace o kapacite 80 míst se nachází přímo v sousedním areálu. 

Ceník: 

Od 1.100,- Kč celá chata a noc do 1.980.00 celá chata/noc. 

 

Toto ubytování spolupracuje s www.prehledubytovani.cz od 1. března 2016.

 

Naposledy změněno pátek, 03 červen 2016 07:35

Poptávka ubytování - pronájem objektu

Copyright © 2006 - 2023 Ubytování & Pronájem All Rights Reserved. Designed by Chatičky.cz