Login

Register

Registrace
nebo Zrušit

Katalog ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, chatách, kempech, chatičky.cz

Login
Ohodnotit tuto položku
(55 hlasů)

Karlov pod Pradědem - Wellnesshotel Sauna - Jeseníky Doporučený

Karlov pod Pradědem - Wellnesshotel Sauna - Jeseníky Karlov pod Pradědem - Wellnesshotel Sauna - Jeseníky

Wellnesshotel Sauna se nachází v srdci malebné krajiny Jeseníků, v Karlově pod Pradědem. Hotel je situován hned vedle lyžařského areálu Myšák. Je pohodlně dosažitelný autem v každém ročním období.  Hotel Sauna má skvělou polohu přímo u sjezdovky. Pro rodiny s dětmi je v hotelu skvělé zázemí a navíc lyžařská a snowboardová školička. Nabízíme také půjčovnu lyžařského vybavení a na 1 skipas můžete jezdit až na 12 sjezdovkách.

 

Kontakt: Wellnesshotel Sauna, Karlov pod Pradědem 24, 793 36 Malá Morávka Telefon: +420 720 100 328 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Internet: www.hotelsauna.cz 

 

Vybavení a služby

Wellnesshotel Sauna nabízí 10 komfortních apartmánů, celkem 41 lůžek, všechny s balkonem a výhledem do okolí. Součástí hotelu je prostorná restaurace s vynikající českou kuchyní, vhodná i pro pořádání různých večírků, oslav, svateb apod (příprava rautů, hudba,..). Rádi připravíme speciální, vegetariánskou či jinou dietní stravu. Našim hostům nabízíme wellness zázemí v podobě vířivky, sauny a odpočinkové místnosti. Možnst objednadnání masáže nebo kosmetické služby, hlídání dětí na hotelovém pokoji nebo v dětském koutku Kája přímo u sjezdovky. Připravujeme rovněž fitness. Samozřejmostí je také wifi pokrytí, úschovna zavazadel a lyží, dětský koutek, zdarma parkování přímo u hotelu. Kapacita ubytování: 41 lůžek.

Pobyt s domácím zvířetem není možný.

 

Rekreace a služby v okolí

V létě se u nás nabízí výběr z mnoha cyklotras, turistika, v blízkosti hotelu se nachází venkovní fitness posilovna, tábořiště, in-line a cyklo okruh a koupaliště. V zimě v našem dosahu najdete mnoho sjezdovek různých obtížností, včetně půjčovny lyží a snowboardů, dětský koutek. V okolí je také mnoho běžkařských tratí. Ideální pro rodiny, dětské kolektivy, různé spolky sportovního zaměření, sportovce a milovníky hor a čisté přírody.

 

Naposledy změněno úterý, 28 duben 2020 07:41

Poptávka ubytování - pronájem objektu

Copyright © 2020 Ubytování & Pronájem All Rights Reserved.Designed by Chatičky.cz