Login

Register

Registrace
nebo Zrušit

chatičky.cz - Ubytování bez provize. Katalog ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, chatách, kempech, chatičky.cz , přehledubytovaní

Login
Ohodnotit tuto položku
(21 hlasů)

Karlovice - Horský Hotel Hubert - ubytování Jeseníky

Karlovice - Horský Hotel Hubert - Jeseníky Karlovice - Horský Hotel Hubert - Jeseníky
Poloha Horský Hotel Hubert se nachází v ideální poloze pro strávení zimní i letní vaší pohodové dovolené čí odpočinku. Je základnou pro vaše strávení pobytu v Jeseníkách a k načerpání nových sil do vašeho života. Hotel nabízí příjemné ubytování v Jeseníkách a je zde spousta možností, jak si dovolenou zpříjemnit.
Pronájem

Horský Hotel Hubert nabízí ubytovaní s celkovou kapacitou 45 lůžek. Celkem 11 pokojů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení na pokoji, WI-Fi připojení na internet. Parkování pro ubytované zcela zdarma. 

Kontakt: Horský Hotel Hubert, Karlovice 141, okres Bruntál, 793 26 Telefon: +420 776 321 037 Internet: www.hubertjeseniky.cz/ E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vybavení Horský Hotel Hubert nabízí ubytování: TV+SAT ve společenské místnosti, připojení na internet (WI-FI síť, agregovaná rychlost 4096 Kb/s), skladování kol a lyží, parkování na parkovišti před objektem,dětského hřiště, zahradního grilu a ohniště. Celková kapacita 45 lůžek. Celkem 11 pokojů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení na pokoji. Parkování pro ubytované zcela zdarma. Vybavení: Ping-pong, šipky, stolní fotbálek, trampolína, ruské kuželky, ohniště, TV na pokojích.
Rekreace Cenově dostupná dovolená v krásném prostředí Jeseníků v pohodové atmosféře penzionu Hubert.V létě je zde možnost nezčetných výletů do malebné přírody Jeseníků po značených stezkách. Dále možnost cykloturistiky ve stejném malebném prostředí po vyznačených cyklotrasách. Nedaleké lázně a vynikající zázemí vám zaručí, že od nás budete odjíždět maximálně spokojeni a v pohodě. Kola vám půjčíme. V zimě je u nás možnost sjezdového i běžeckého lyžování. Lyžařské vleky s nočním osvětlením a umělým zasněžováním ve Vrbně pod Pradědem (cca 4 km), Světlé hoře (3,5 km), Ludvíkov (cca 7 km). Dále lyžařská střediska Ovčárna/Praděd (cca 14 km), Karlov/Malá Morávka (cca 20 km). V blízkosti hotelu jsou upraveny běžecké lyžařské tratě. Večer např.koupání v lázních-Karlova Studánka, či posezení v příjemné naší pizzerii (pizza Jeseníky). Celoročně - rozličné aktivity v blízkém okolí jako např. minigolf, dráha pro bike trial, sportovní hřiště, sauna či masáže nedaleko od nás. Další a další aktivity. Tipy na výlety: krytý bazén a lázeňské prameny Karlova Studánka, "Mořské oko" - zatopený lom (pěší tůra). Prohlídka soukromé sklářské huti TOMI ve Vrbně pod Pradědem. Prohlídka sklárny Jakub ve Vrbně pod Pradědem (možnost nákupu replik historického skla). Polské jezera - celodenní výlet s nmožností vodních sportů. Lázně Karlova Studánka - léčebné prameny. Masarykova stezka - pěší tůra. Přírodní rezervace v okolí Pradědu (1492 m. n. m, vysílač vysoký 145 m). Údolí Bílé Opavy - největší vodopády v České republice. Lázně Jeseník (Prissnitzovy lázně) - celodenní výlet. Jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku.Zámky: Bruntál, Jánský Vrch, Velké Losiny (vše ve vzdálenosti 15-40 km). Přečerpávací vodní elektrárna - Dlouhé Stráně. Motokáry - Bruntál, Valšov. Muzea: Karlovice, hornické - Zlaté hory, Veteránů - Česká ves, papírenské - Velké Losiny, Vincenze Prissnitze - Lázně Jeseník.
Stravování    Snídaně, polopenze a plná penze.
Cena Zimní a letní sezona. Ubytování 730,-Kč se polopenzí. Ubytování 660,-Kč se snídaní. Oběd 70 - 220,-Kč dle výběru. Večeře 70 - 220,-Kč dle výběru. Skupiny nad 8 osob - zcela inviduální slevy. Skupiny nad 30 osob - neuvěřitelné ceny včetně snídaně a večeře! Infomujte se u nás! Dětské slevy: Děti 3 - 10 let: sleva 25% sleva. Děti do 3 let: pobyt zdarma bez nároku na lůžko a snídani. V ceně ubytování je zahrnuto: snídaně, poplatky obci (rekreační poplatek), energie, voda, odvoz odpadků, závěrečný úklid, povlečení, ručníky, TV+SAT ve společenské místnosti, připojení na internet (WI-FI síť, agregovaná rychlost 4096 Kb/s), skladování kol a lyží, parkování na parkovišti před objektem,dětského hřiště, zahradního grilu a ohniště.
Další funkční celoročně 
vhodné pro firemní školení 
vlek v blízkosti 
koupaliste v blízkosti 
možno dojet autem až k objektu 
Naposledy změněno úterý, 28 duben 2020 07:42

Poptávka ubytování - pronájem objektu

Copyright © 2006 - 2023 Ubytování & Pronájem All Rights Reserved. Designed by Chatičky.cz