Login

Register

Registrace
nebo Zrušit

chatičky.cz - Ubytování bez provize. Katalog ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, chatách, kempech, chatičky.cz , přehledubytovaní

Login
Ohodnotit tuto položku
(175 hlasů)

Rekreační středisko - kemp - chatičky - Šimanov na Šumavě

Šimanov u Sušice - Rekreační středisko KOKY Šimanov - Šumava Šimanov u Sušice - Rekreační středisko KOKY Šimanov - Šumava

Rekreační středisko Šimanov, dovolená na Šumavě. Zveme Vás do našeho střediska, které leží v jihozápadních Čechách na úpatí Šumavy. Středisko je určeno k rodinné rekreaci, vhodné pro školy v přírodě, školní zájezdy a sportovní soustředění. Středisko je možné využít pro podniková školení outdoorového typu. Rekreační středisko Šimanov leží v blízkosti nejkrásnějších scenérií Šumavy, mezi branou Šumavy městem Sušicí a městem proslulým těžbou Kašperskými Horami. Je vklíněno do hlubokých lesních hvozdů, kde je široká možnost houbaření a sběru lesních plodů. Milovníci klidu zde naleznou oázu pro regeneraci svých sil.

Rekreačního středisko nabízí ubytovací kapacitu 109 lůžek, z toho 28 lůžek v hlavní budově v 1 až 4 lůžkových pokojích po rekonstrukci. V areálu střediska je 8 pětilůžkových chatvybavených pro rodinnou rekreaci. Déle je k dispozici 7 čtyřlůžkových chat pro méně náročné rekreanty, protože jsou vybavené pouze kuchyňským koutkem a nemají vlastní sociální zařízení. Naši hosté se mohou zdarma Wi-Fi připojení internetu. 

 

Kontakt: Rekreační středisko, Šimanov 39, 34201, Sušice, Šumava Telefon: +420 602 667 812 Internet: www.kemp-simanov-sumava.cz E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Objekt rekreačního střediska má kapacitu 109 lůžek, z toho 33 lůžek v hlavní budově v 1 až 4 lůžkových pokojích. Fotbálek, šipky, jukebox, karaoke. Ideální k oslavě Silvestra pro skupinu nebo i pro jednotlivce. V areálu střediska je 8 šestilůžkových chat vybavených pro rodinnou rekreaci, kuchyňkou, teplou vodou, vlastním WC a koupelnou. Déle je k dispozici 7 čtyřlůžkových chat,které jsou vybavené pouze kuchyňským koutkem a nemají vlastní sociální zařízení. Pro ubytované hosty nabízíme stravování formou polopenzí a plných penzí nebo si můžete vybrat z našeho stálého jídelního lístku. Naše restaurace Vám nabízí výběr z hotových jídel i z minutkové kuchyně. Kapacita restaurace je 30 míst a v zahradní pergole až 60 míst. Naši hosté se mohou zdarma připojit přes Wi-Fi k internetu. Pobyt s domácím zvířetem: po domluvě. Pořádáme společenské a podnikové akce, rauty, narozeninové oslavy, Silvestr apod. Nabízíme vhodné zázemí k teambuildingům s doprovodným zábavným a sportovním programem v přírodě. Naše středisko je vhodné pro pořádání škol v přírodě, dětských letních táborů, školních výletů, sportovních soustředění a lyžařských kurzů. Uspořádáme pro Vás i svatební hostiny na klíč včetně oddání novomanželů přímo v areálu střediska. Ke všem akcím zajistíme živou hudbu nebo diskotéku. Prostorný areál celého střediska se nachází uprostřed krásné přírody, kde nebudete při Vašem odpočívání ničím rušeni. Je ideálním místem pro rodiny s dětmi, tábory, školy a kurzy... zkrátka pro všechny.

 

Stravování:

Pro ubytované hosty nabízíme stravování formou polopenzí a plných penzí nebo si můžete vybrat z našeho stálého jídelního lístku. Naše restaurace Vám nabízí výběr z hotových jídel i z minutkové kuchyně. Jsme zaměřeni na rodiny s dětmi, proto jsme připraveni uvařit jídla i pro naše nejmenší hosty. Kapacita restaurace je 30 míst a v zahradní pergole až 60 míst.

 

Ceník ubytování:

Větší chaty jsou vybavené kuchyňkou, teplou vodou, vlastním WC a sprchou. V kuchyňce je k dispozici lednička, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí a příbory. Součástí vybavení jsou lůžkoviny, ručníky a základní hygienické potřeby. Chaty jsou pro maximálně 5 osob.

Velké chaty ……….…….. 1500,- Kč / noc

Menší chaty jsou v retro stylu a jsou určené pro méně náročné rekreanty. Sociální zařízení pro hosty se nachází v hlavní budově. Hosté mají možnost vaření ve vybavené kuchyňce v hlavní budově. Součástí vybavení jsou lůžkoviny, ručníky a základní hygienické potřeby. Chaty jsou určené pro maximálně 4 osoby.

Malé retro chatky …….… 800,- Kč / noc

Hlavní budova

Lůžko …………………..……… 300,- Kč / noc

Nabízíme možnost stanování ve vlastním menším stanu.

Malý stan                             200,- Kč / noc

 

funkční celoročně 

vhodné pro firemní školení 

bazén 

koupaliste v blízkosti 

možno dojet autem až k objektu 

Naposledy změněno pátek, 23 červenec 2021 15:20

Poptávka ubytování - pronájem objektu

Copyright © 2006 - 2023 Ubytování & Pronájem All Rights Reserved. Designed by Chatičky.cz