Login

Register

Registrace
nebo Zrušit

chatičky.cz - Ubytování bez provize. Katalog ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, chatách, kempech, chatičky.cz , přehledubytovaní

Login
Ohodnotit tuto položku
(13 hlasů)

České Budějovice - Pension Dvořák Pavel - ubytování Jižní Čechy

České Budějovice - Pension Dvořák Pavel - Jižní Čechy České Budějovice - Pension Dvořák Pavel - Jižní Čechy

Pension Dvořák Pavel nabízí pohodlné a klidné ubytování v rodinném domku se zahrádkou na kraji města - České Budějovice, v přímém sousedství lesoparku Stromovka, ale přitom jen 1 km od historického centra města. Okrajová část Českých Budějovic, do centra pěšky za 15min.

Penzion Dvořák Pavel nabízí ubytování s kapacitou 10 osob. Minimální délka pobytu: 1 den. WIFI připojení k internetu v celém penzionu zdarma. 

 

Kontakt: Pension Dvořák Pavel, U Stromovky 1 B, České Budějovice, 370 05 Telefon: +420 721 810 410, +420 385 310 271

Internet: www.aaa-penzion-dvorak.cz E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Vybavení a služby 

Pohodlné a klidné ubytování. Dispozice: 3 dvoulůžkové a 1 čtyřlůžkový pokoj s příslušenstvím. Možnost posezení na zahradě, grilování u krbu. Pokoje: každý pokoj má svou koupelnu, WC, chladničku, televizor (satelit), základní nádobí a varnou konvici. Služby: snídaně podávané na pokoj. Parkování: před domem. Bezdrátové připojení k internetu v celém penzionu zdarma.

 

Rekreace a služby v okolí

Letní aktivity: sportovní vyžití v přilehlém areálu Stromovky – volejbal, košíková, tenis, cyklistika, U-rampa Fitness centrum ( bowling, squash) 1,5 km Koupání v městské letní plovárně nebo krytém bazénu (1 km) , v Hluboké n. Vlt. (10 km) letní plovárna s tobogánem, v Třeboni (25 km) rybník Svět, přehradní nádrž Lipno (40 km) Vyhlídkové lety z nedalekého letiště Hosín Vyhlídkové plavby lodí na Hněvkovické přehradě, sjíždění Vltavy na kanoích.

Zimní aktivity: bruslení, hokej, běžky. Celoroční aktivity: návštěva historického centra Českých Budějovic – Černá věž, divadla, galerie, muzea, výstavy, exkurze do pivovaru Budvar. Výlety: Hluboká nad Vltavou ( 10 km) – zámek, rekreační a sportovní centrum, nové golfové hriště, cyklistická stezka z Českých Budějovic-vhodná i pro malé děti Český Krumlov ( 20 km ) – město na seznamu UNESCO, zámek, otáčivé hlediště, muzeum voskových figurín, útrpného práva, exkurze do grafitových dolů Třeboň, Jindřichův Hradec, Tábor, Týn nad Vltavou, Kratochvíle, Holašovice, Trocnov, Novohradské hory, Kleť(s lanovkou) a mnoho dalších.

Stravování: Podávané snídaně. Nejbližší restaurace cca 300m.

Ceník : Celoroční ceny dopělá osoba 350 - 450,- Kč/os./den. Děti do 12 let polovina. Ceny stravování 50 Kč snídaně. Slevy dohodou ( děti, více osob, delší pobyt).

 

Naposledy změněno pátek, 13 duben 2018 07:31

Poptávka ubytování - pronájem objektu

Copyright © 2006 - 2023 Ubytování & Pronájem All Rights Reserved. Designed by Chatičky.cz